Випускники

Спеціалізація “Економічна кібернетика”

Гребінчук О.М. ГРЕБІНЧУК Олеся Миколаївна
Випускник кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2000-2005 рр., другий набір студентів на економічну кібернетику), кандидат економічних наук, доцент. З 2011 р. Гребінчук О.М. займала посаду завідувача кафедри фінансів Кіровоградського інституту комерції.
У Олесі Миколаївни залишились тільки найтепліші та світлі спогади про студентські роки: “З нами працювали чудові викладачі, яким я дуже вдячна за те, що вони не тільки давали нам знання з дисциплін, а й вчили нас особистим прикладом бути справжніми людьми. Особливо хотілося б висловити визнання і величезну подяку куратору, науковому керівнику і наставнику Сотнікову В.С., і нашому завідувачу кафедри Гамалію В.Ф., які мудро направляли мене і в навчанні, і в життєвих ситуаціях, а також в подальшому дуже допомогли мені в науковій роботі”.
І додає: “Зараз, через роки, я можу з упевненістю сказати, що навчання на кафедрі маркетингу і економічної кібернетики дало мені і моїм одногрупникам можливість отримати хорошу роботу, піднятися по кар'єрних сходах і в досить молодому віці стати успішними, шанованими людьми як в професійному середовищі, так і в особистому житті. Я ще раз переконуюся, що всі ми не помилилися, обравши в 2000-му році таку складну, але дуже цікаву спеціальність – “Економічна кібернетика”.
Ніковська А.К.

НІКОВСЬКА Анастасія Костянтинівна
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2001-2006 рр.). На сьогодні працює менеджером зі збуту ТДВ “М’ясокомбінат Ятрань”.
Дмитришин Б.В.

ДМИТРИШИН Богдан Васильович
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2002-2007 рр.), кандидат економічних наук, доцент. Працював на кафедрі економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики з 2007 р.
Відзначає, що дуже вдало обрав для навчання саме спеціальність “Економічна кібернетика” та дякує усьому колективу кафедри і особливо її завідувачу, професору Гамалію В.Ф., за ту підтримку, яку вони надавали як у студентські роки, так і під час навчання в аспірантурі.
Автор та співавтор близько 50 наукових та навчально-методичних праць, зокрема одного навчального посібника, рекомендованого Вченою радою університету та трьох колективних монографій.
Загреба М.М.

ЗАГРЕБА Макси Михайлович
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2003-2008 рр.), кандидат економічних наук, доцент. Працює на кафедрі економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики з 2007 р.
Вважає, що роки навчання на кафедрі маркетингу і економічної кібернетики КНТУ стали найяскравішими в житті – безліч нових знайомств, дружня атмосфера, доброзичливі викладачі. Сам по собі диплом не піднесе до вершини кар’єрних сходів, проте, разом з сумлінною працею, стане основою майбутніх звершень.
Автор та співавтор 28 наукових праць, в тому числі 1 монографії, 1 навчального посібника, 12 статей у фахових виданнях, тез доповідей на міжнародних та всеукраїнських конференціях.
Кожанова Л.С.

КОЖАНОВА Людмила Степанівна
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2003-2008 рр.). На сьогодні працює менеджером департаменту продаж брендової продукції ПрАТ “Креатив”.
Осипова О.І. ОСИПОВА Ольга Ігорівна
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2004-2009 рр.), кандидат економічних наук, доцент. На сьогодні працює на кафедрі економіко-математичного моделювання Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з 2009 р.
Напрямки наукових досліджень: економетричне моделювання та методи багатомірного статистичного аналізу, моделювання продовольчої безпеки, моделювання економічних процесів та явищ на регіональному рівні.Спеціальність “Маркетинг”

Качанов О.П.

КАЧАНОВ Олександр Петрович
Випускник кафедри маркетингу і економічної кібернетики (1997-2002 рр., перший набір). На сьогодні працює заступником виконавчого директора зі збуту ТДВ “М’ясокомбінат Ятрань”.
Мазуренко М.П.

МАЗУРЕНКО Микола Петрович
Випускник кафедри маркетингу і економічної кібернетики (1997-2002 рр., перший набір). На сьогодні працює директором департаменту продаж брендової продукції ПрАТ “Креатив”.
Антецький О.В.

АНТЕЦЬКИЙ Олександр Вікторович
Випускник кафедри маркетингу і економічної кібернетики (1999-2004 рр.). На сьогодні працює директором ПП “Анавік”.
Бедзай С.А.

БЕДЗАЙ Сергій Андрійович
Випускник кафедри маркетингу і економічної кібернетики (1999-2004 рр.). Працював директором Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, заступником міського голови м. Кіровограда (2007-2008 рр.). Виконавчий директор Української спілки промисловців і підприємців у Кіровоградській області.
Новак М.О. НОВАК Марина Олегівна
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2003-2008 рр.). На сьогодні працює провідним спеціалістом Державної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування.
Вважає, що магістерська маркетингова освіта, отримана на кафедрі маркетингу і економічної кібернетики КНТУ дозволила їй працювати на посаді маркетолога в структурах, наближених до найвищої української влади.
Шамардіна К.О. ШАМАРДІНА Катерина Олексіївна
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2003-2008 рр.). Приватний підприємець ФОП “Шамардіна К.О.”, голова громадської організації “Молодіжне об’єднання “Рідне місто”, депутат Кропивницької міської ради.
Романчук С.А. РОМАНЧУК Сергій Анатолійович
Випускник магістратури кафедри маркетингу і економічної кібернетики (2018-2019 рр.), кандидат технічних наук, доцент. Працює на кафедрі економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики з 2002 р.
Автор та співавтор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, зокрема одного навчального посібника з грифом МОН України та двох навчальних посібників, рекомендованих Вченою радою університету.


© 2024 KNTU